Teams voorjaarscompetitie

Op deze pagina vind je een overzicht van de teams voor de voorjaarscompetitie.

De KNLTB voorjaarscompetitie is één van de grootste tenniscompetities ter wereld en wordt in gespeeld in de maanden april en mei. Dit jaar doen er 20 teams van T.S.T.V. Lacoste mee aan de voorjaarscompetitie.

Alle informatie over deze competitie en onze teams is terug te vinden op de Uitslagen en Standen pagina van MijnKNLTB. Lijkt het je leuk om een keer in te vallen stuur dan een mailtje naar tc@tstvlacoste.nl.

Mocht je het leuk vinden om te een keer te komen kijken naar onze teams, de speeldagen zijn:

Week 14 15 17 18 19
Zaterdag 8-4 15-4  29-4 6-5 13-5
Zondag 9-4 17-4*  30-4 7-5 14-5
Week 20 21
Zaterdag 20-5 27-5
Zondag 21-5 28-5

17 april valt op een maandag (=2e Paasdag) en wordt gezien als een zondag van week 15

Teams:

Zaterdag
Heren 1 Gemengd 1 Dames 1
Niels Geven Rick America Stella Toonen
Sander Berlinski Tom Rieff Merel van de Pol
Thomas van den Broek Severine Hennissen Nikie Wubbels
Stijn de Bresser Frederique Kuiper Meline Keukens
Maurice Scholten Marjolein Hendrix Veerle Donkers
Heren 2 Gemengd 2 Gemengd 3
Mathijs van de Valk Roos Stienissen Denny Claessen
Jan van de Sijs Jochem Mokveld Myrthe Timmermans
Rendal Derksen Joey Jacobs Amaranth Vereijken
Bob Adang Sander Besselink Heiline Adriaanssen
Pim Korsten Amber van Alphen Manon van Dooren
Elmer Lafeber Charlotte Nijland
Gemengd 4 Gemengd 5
Sjors Rutten Gerard Junior Toussaint
Rutger Engbers Pleun Koenis
Jacco Versluis Maikel Zondag
Saskia Kroes Myrthe Frauenfelder
Marije de Joode Iris Gulinck
Stefan Burgers
Robert van Gaal
Zondag
Heren 1 Gemengd 1 Dames 1
Paul Schuurbiers Abe Rademaker Sabine van Driel
Jose Palomino Casper Drost Nikki Vervoort
Bennet van Duuren Annemijn Tielen Lotte Brands
Nick Man Merel Tielen Brenda Snoeijen
Pepijn Smeijer Evi Hoeben Simone Vermeulen
Martijn Cox Joyce Bomers
Muriel Schulte Jeanne Flikweert
Janneke Spijkers
Heren 2 Dames 2 Heren 3
Stef Schepens Eline Wijnant Niek Bongers
Pieter Koemans Kimberly Meierdres Tim Donckers
Sven Meijers Sophie Roels Jesse Verheijen
Charlie Stafleu Ted Wijnen Wouter Krikhaar
Vincent Bustraan Laura Molthof Thijmen Carelsz
Dames 3 Heren 4 Dames 4
Leoniek Driessens Bas Vermeulen Floor Coopmans
Pauline van de Bogaerd Jelle Bodelier Zowy Cobelens
Joline Martens Jerom Theunissen Alies van der Ven
Esmee Ruiter Thomas Evers Mariska Terweij
Melissa Schrier Gijs Hendrickx Annabel Muller
Elke Smulders
Heren 5 Heren 6
Marc Jan Dercksen Joeri Fitters
Thomas Ossenblok Dennis Scheffelaar
Koen Verberne Lars Tersluijsen
Jasper Erhardt Kristijan Filipovic
Gerben Beekenkamp
Matthijs van der Made
Dames 1 8&9 competitie
Marieke van Hellenberg Hubar
Johanna Slupinski